Pillar – New Hanzas attīstītājs

Par New Hanza attīstīšanu rūpējas pilna cikla attīstītājs — 2008. gadā izveidotā Pillar grupa, kas apvieno dažādus nekustamo īpašumu attīstīšanas, pārvaldīšanas un apsaimniekošanas uzņēmumus ar vairāk kā 60 augstas raudzes speciālistiem. Pateicoties plaša profila uzņēmumiem, kas pievienojušies Pillar grupai, tā var uzņemties atbildību par New Hanza visos projekta posmos: plānošanā, projektēšanā, būvniecības organizēšanā un uzraudzībā, pārdošanā, izīrēšanā un apsaimniekošanā.

Par vienotu, funkcionālu un skaistu arhitektonisko risinājumu New Hanza teritorijā rūpējas 2014. gadā dibinātais uzņēmums Pillar Architekten. Papildus New Hanza projekta teritorijas izstrādei Pillar Architekten nodrošina projektēšanas pakalpojumus arī citiem grupas nekustamā īpašuma attīstības projektiem. Būvdarbu realizāciju un kontroli īsteno Pillar Contractor — ģenerāluzņēmējs, kurš atbild par būvniecības uzraudzību, vadīšanu un kvalitātes kontroli. Visbeidzot, par ilgtermiņa ērtībām New Hanza kvartālā rūpēsies 2013. gadā dibinātais apsaimniekošanas uzņēmums Pillar RE Services.

Attīstot New Hanza, kas ir viens no lielākajiem nekustamā īpašuma projektiem Latvijā, Pillar sadarbojas arī ar vairāk kā 650 apakšuzņēmējiem. Investīcijas New Hanza projektā jau ir sasniegušas 60 miljonus eiro.

Savā darbībā Pillar balstās uz diviem pīlāriem: saprast, kas ir būtiski klientiem, un vienmēr rast nepieciešamos risinājumus.

Pillar Management, SIA

Nekustamā īpašuma attīstīšana un grupas uzņēmumu vadība

 
Pillar Architekten, SIA

Projektēšana un autoruzraudzība

Pillar Contractor, SIA

Būvdarbu organizācija un kvalitātes kontrole

Pillar RE Services, SIA

Nekustamā īpašuma apsaimniekošana un administrēšana

  • Pilna cikla nekustamā īpašuma attīstītājs
  • Uzņēmums dibināts 2008. gadā
  • Uzņēmumu grupa ar vairāk kā 60 augstas raudzes profesionāļiem

Pārstāvji

Edgars Miļūns

Edgars Miļūns

Izpilddirektors

Edgaram ir 25 gadu pieredze nekustamo īpašumu biznesā. Savu karjeras ceļu viņš uzsāka kā nekustamā īpašuma brokeris un nu ieņem izpilddirektora amatu uzņēmumā, kurš pārvalda 150 miljonus eiro vērtu nekustamā īpašuma portfeli. Savulaik Edgars ir bijis atbildīgs arī par 300 miljonus eiro vērtiem nekustamā īpašuma portfeļiem. Papildu stratēģiskās plānošanas un biznesa modeļu izstrādāšanas prasmēm Edgaram ir pieredze arī komercīpašumu un dzīvojamo nekustamo īpašumu attīstīšanā.

edgars.miluns@pillar.lv

Guntars Cauna

Guntars Cauna

Pārdošanas direktors

Guntars ir atbildīgs par attiecībām ar klientiem un New Hanza Capital un Pillar grupas nekustamo īpašumu pārvaldību. Guntars pievienojās Pillar grupai 2016. gadā, taču savu karjeru nekustamā īpašuma jomā viņš ir uzsācis vēl 1999. gadā. Gandrīz divdesmit gadu laikā Guntars ir uzkrājis ievērojamu pieredzi komercīpašumu pārvaldībā. Kopš 2005. gada Guntars ir pilnveidojis savas zināšanas arī lielo investīciju darījumu analīzē un pārvaldībā gan Latvijā, gan ārvalstīs.

guntars.cauna@pillar.lv