New Hanza biroja ēkas

New Hanza piedāvā risinājumu samilzušajam jautājumam par plašu A klases biroja telpu trūkumu Rīgas kūtri augošajā nekustamā īpašuma tirgū. Trīs ēku kompleksa projekts, kas ir gatavs realizēšanai, ir lieliska iespēja investoram ieņemt savu vietu šajā nišā.

Biroja ēkas piedāvās nomai 53 000 m2 A klases biroju telpu, kurās būs paredzēta vieta arī kopdarba, ēdināšanas un atpūtas telpām pirmajā stāvā. Vēl vairāk ērtību ēkas nomnieki varēs baudīt līdz ar apkaimes attīstīšanos, kas kļūs par vietu radošās enerģijas un ideju apmaiņai.

Pillar grupa, kas ir New Hanza attīstītājs, ar lepnumu piedāvā šo realizācijai gatavo, unikālo investīciju iespēju. 1,8 hektāru platībā jau ir izbūvētas inženiertehniskās komunikācijas, lietošanai gatavi un viegli pielāgojami tehniskie projekti un uzsākti celtniecības darbi. Pēc pirkuma darījuma noslēgšanas celtniecības darbi var tikt atsākti 6 mēnešu laikā un 3 gadu laikā kopš pirkuma darījuma noslēgšanas biroju ēkas un komerctelpas jau varēs uzņemt īrniekus, savukārt ceturtajā gadā ir plānots, ka projekta naudas plūsma stabilizēsies.

Mūsdienu pasaulē nav iedomājams celtniecības projekts bez rūpēm par ekoloģiju citu prioritāšu vidū. Arī Pillar grupas arhitekti un inženieri ir veltījuši uzmanību tam, lai biroju ēku komplekss ne vien kļūtu par vismodernāko biroju ēku Baltijā, bet arī atbilstu ilgtspējīgas celtnes principiem ar BREEAM sertifikāta ekoloģiskajiem standartiem.

 

93 940 m2

ēkas platība

 

23 932 m2

divlīmeņu pazemes autostāvvieta

 

53 100 m2

iznomājamā platība

 

500

virszemes autostāvvietas

Tehniskās dokumentācijas statuss:

attīstības koncepts
apstiprināts būvprojekts

Pirmie pāļu urbšanas darbi:

pabeigti par 77%

Plānotais celtniecības darbu uzsākšanas termiņš:

6 mēnešu laikā pēc darījuma noslēgšanas

Plānots pabeigt:

3,5 gadi

Ilgtspējīga stratēģija

Piedāvātā biroju ēku kompleksa tehniskā specifikācija tika izstrādāta ar domu par mūsdienu pasaules prasībām pret ilgtspējīgo būvniecību un ēku apsaimniekošanu.

  • energoefektivitātes klase B/C
  • ventilācijas sistēmas elektroenerģijas patēriņa koeficients ne vairāk par 2 kW/m3/s
  • ēkas norobežojošās konstrukcijas veido nepārtrauktu siltumizolācijas barjeru, ēkā ir novērsti aukstuma tilti
  • resursu patēriņa uzskaite pa zonām
  • ūdens padeve saskaņā ar normatīvo aktu prasībām, piemēram, “Aqualeak WG2 Major Water leak Detector” maģistrālās ūdens padeves monitoringa sistēma vai analoga
  • atjaunojamo energoresursu vai zema līmeņa CO2 izmešu sistēmas (BREEAM ENE04)
  • ēkas termogrāfija un “blow-door” pārbaude tiks veikta kā viena no ēkas pieņemšanas no galvenā būvdarbu veicēja (hand-over) sastāvdaļām. Pārbaude veicama saskaņā ar sekojošiem standartiem: ISO6781-3:2015, ISO9972:2015
  • gaisa pievada un klimata kontrole, ņemot vērā izmantoto materiālu kvalitāti un tīrību
  • gaismas kvalitātes ziņā maksimāli nodrošināt ēkas lietotājiem dienas gaismu, skatu no logiem un pietiekamu, nekaitējošu gaismas apgādi

Vieta jebkura lieluma uzņēmumam

Biroju ēku komplekss sastāv no trim dažāda augstuma un struktūras ēkām.

Atbilstošas telpas vienā no 6, 15 vai 18 stāvus augstā ēkā sev atradīs jebkurš nomnieks: gan plašajā ēkas daļā zemākajos stāvos, gan kādā no divu ēku torņiem virs 6. stāva.

Sākot ar otro stāvu, ēkas ir paredzētas birojiem ar elastīgi pielāgojamām plānojuma variācijām, sākot ar 150 m2 telpām mazākam nomniekam un līdz pat 2700 m2 lielam nomniekam, kurš vēlas ieņemt vienu vai pat vairākus stāvus.

Moduļu solis ir 1,5 m, kas ļauj variēt biroju telpu un atsevišķu kabinetu plānojumu atbilstoši nomnieka vajadzībām.

 
  1. ēka 2. ēka 3. ēka
Iznomājamā platība, m2 18 851 18 228 16 026
Stāvu skaits 18 15 6
Plānotais darbu atsākšanas termiņš pēc darījuma noslēgšanas 6 mēn. 6 mēn. 6 mēn.
Plānotais darbu pabeigšanas termiņš 36 mēn. 34 mēn. 31 mēn.

Ēku plāni

Pārstāvji

Edgars Miļūns

Edgars Miļūns

Izpilddirektors

Edgaram ir 25 gadu pieredze nekustamo īpašumu biznesā. Savu karjeras ceļu viņš uzsāka kā nekustamā īpašuma brokeris un nu ieņem izpilddirektora amatu uzņēmumā, kurš pārvalda 150 miljonus eiro vērtu nekustamā īpašuma portfeli. Savulaik Edgars ir bijis atbildīgs arī par 300 miljonus eiro vērtiem nekustamā īpašuma portfeļiem. Papildu stratēģiskās plānošanas un biznesa modeļu izstrādāšanas prasmēm Edgaram ir pieredze arī komercīpašumu un dzīvojamo nekustamo īpašumu attīstīšanā.

edgars.miluns@pillar.lv

Guntars Cauna

Guntars Cauna

Pārdošanas direktors

Guntars ir atbildīgs par attiecībām ar klientiem un New Hanza Capital un Pillar grupas nekustamo īpašumu pārvaldību. Guntars pievienojās Pillar grupai 2016. gadā, taču savu karjeru nekustamā īpašuma jomā viņš ir uzsācis vēl 1999. gadā. Gandrīz divdesmit gadu laikā Guntars ir uzkrājis ievērojamu pieredzi komercīpašumu pārvaldībā. Kopš 2005. gada Guntars ir pilnveidojis savas zināšanas arī lielo investīciju darījumu analīzē un pārvaldībā gan Latvijā, gan ārvalstīs.

guntars.cauna@pillar.lv