Plašs parks jaunajā Rīgas centrā

Dzīves vidi veido ne tikai ēkas, bet arī telpa starp tām. Tādēļ New Hanza teritorijā paredzēta vieta vairāk nekā pusotru hektāru plašam parkam — Hanzas Dārzs.

Šī būs satikšanās vieta, kurā virmos idejas, plāni, sapņi un varēs atpūsties no pilsētas ikdienas dunas. Hanzas Dārzs atradīsies tieši pretī Laikmetīgās mākslas muzeja fasādei.

Vasaras dienās parka viesus iepriecinās ne vien ainaviskā ūdenstilpne, bet arī čalojošas strūklakas, kas sniegs tik nepieciešamo svaiguma sajūtu pilsētas centrā. Zālājos varēs droši atpūsties jaunieši un rotaļāties bērni. Āra kafejnīcā varēs piesēst uzņēmēji un viņu sadarbības partneri, pa promenādi pastaigāsies ģimenes. Sarunu vide lielā mērā nosaka šeit ieturēto pārrunu gaitu un rezultātus. Ne visu ir iespējams izrunāt konferenču zālē vai viesistabā. Reizēm nepieciešams atveldzēt acis ainavā, kas atainos Latvijas dabas specifiku, atgādināt sev par kultūras un mākslas klātbūtni, un, paskatoties uz iespaidīgajām biznesa ēkām, aizdomāties par nākotnes mērķiem.

Satiekoties dabai, mākslai, biznesam un ikdienas dzīvei, šķilsies jaunas idejas un radīsies tālejoši nākotnes plāni.

15 500 m2

dabas un prieka
  • Vieta atpūtai, spēku atjaunošanai un dabas baudīšanai jaunā projekta pašā sirdī
  • Trokšņu barjera birojiem un dzīvojamajām mājām
  • Biroju ēku logi vērsti uz parku
  • Parka augi spēj absorbēt vairāk kā 1 tonnu CO2 gadā