Par New Hanza

New Hanza ir teritorija Rīgas vēsturiskajam centram piegulošajā rajonā, kur šobrīd top galvaspilsētas jaunais biznesa rajons. Ērta satiksme, nozīmīgi pilsētas objekti gājiena attālumā un labi attīstīta infrastruktūra ir vien dažas no tām priekšrocībām, kas padara New Hanza par iekārojamu investīciju objektu.

New Hanza ir 24,5 ha plaša un ērti sasniedzama teritorija Rīgas centrā ar jau izstrādātu un apstiprinātu detālplānojumu, asfaltētiem piebraucamajiem ceļiem un izbūvētajiem komunikāciju tīklu pieslēgumiem. Teritorijas attīstības plāns paredz daudzfunkcionālu ēku izbūvi, tai skaitā konferenču un pasākumu halli, parku, Latvijas Laikmetīgās mākslas muzeju, kam līdzās būs arī dzīvojamās ēkas un biroju ēkas, kas padarīs dzīvošanu un strādāšanu New Hanza rajonā vēl pievilcīgāku.

Pirmais objekts ieguldījumu piedāvājumā ārējiem investoriem New Hanza teritorijā ir biroja ēku projekts, kas tiek piedāvāts realizēšanai gatava risinājuma stadijā: biroju kompleksa ēka ar ērti pielāgojamu plānojumu atbilstoši investora prasībām. Zīmīgi ir tas, ka būvniecību var uzsākt nekavējoties pēc investora vēlmēm. Uzreiz pēc lēmuma pieņemšanas un korekciju ieviešanas biroju ēku attīstības projekta izpildei ir paredzami šādi laika rāmji:

  • trīs mēnešu laikā tiek atsākta pāļu urbšana un pamatu izbūve;
  • deviņu mēnešu laikā tiek uzsākta pazemes autostāvvietas būvniecība;
  • divu ar pusi gadu laikā īrnieki var sākt apdzīvot pirmo pabeigto ēku.

Fokusā:
ilgtspējīga attīstība

24,5 ha

zemes

270 000 m2

komercplatību

80 000 m2

dzīvojamās platības

Biroju ēku plāna projekts ļauj izīrēt ēku vienam nomniekam vai sadalīt telpas starp vairākiem īrniekiem, sākot no 150 m2 līdz 2500 m2 vienā stāvā.

Ēkas būvniecībā tiks izmantotas rūpīgi izvēlētas apkalpošanas sistēmas, konstrukcijas un materiāli atbilstoši labākajai praksei enerģijas taupīšanas, ekoloģijas saudzēšanas un nomnieku labsajūtas nodrošināšanas ziņā. Biroju ēku komplekss ir projektēts ar mērķi iegūt BREEAM sertifikācijas līmeni “ļoti labs” un A klases enerģijas taupības atzīmi. Tāpat tiek domāts par WELL sertifikāta iegūšanu. Kopumā ēku komplekss nodrošinās tā lietotājiem visas nepieciešamās ērtības, ieskaitot sporta un atpūtas iespējas, iepirkšanās vietas, autostāvvietu, bērnu pieskatīšanu utt.

Ievērojot investora prasības un prioritātes, būvniecībā var tikt izmantoti rūpnieciski risinājumi vai piedāvātās sagataves, kas atvieglos celtniecību un ēku turpmāko izmantošanu.

Par New Hanza teritorijas attīstību rūpējas pilna cikla attīstītājs – Pillar grupa. Pillar ir vietējo uzņēmumu grupa, kuras unikālais speciālistu sastāvs spēj nodrošināt maksimālu efektivitāti un sinerģiju katrā projekta izstrādes posmā — komandu, kura apvieno sevī zināšanas un prasmes projektu vadībā, projektēšanā, būvniecībā un ēku apsaimniekošanā.