Iedvesmas un enerģijas avots vislabākajam sniegumam

Apliecinot savu modernā kvartāla statusu, New Hanza piedāvā augstas pievienotās vērtības simbiozi starp biznesu un izklaides platformām, kuras nodrošina izpausmes iespējas visā to dažādībā. Mēs atceramies par to, ka kultūra ir obligāts priekšnosacījums pilnvērtīgai personības attīstībai, tādēļ mums uzreiz bija skaidrs, ka New Hanza, būdams jauns pilsētas centrs, nevar iztikt bez vietas, kas piedāvātu gan iedvesmu, gan atpūtas un izklaides iespējas.

Latvijas Laikmetīgās mākslas muzejs pašā kvartāla sirdī iedvesīs kultūras elpu un sekmēs sociālo dzīvi, padarot New Hanza par mājām radošajiem prātiem, māksliniekiem un mākslas baudītājiem no visas Eiropas! Muzeja revolucionārā koncepcija izvirza par prioritāti platformas radīšanu ideju apmaiņai, kura ne tikai piedāvās Latvijas iedzīvotājiem laikmetīgās mākslas templi, bet arī spēs kļūt par tikšanās un socializācijas vietu cilvēku ikdienas dzīvē.

Neatkārtojamo muzeja ārējo veidolu neapšaubāmi papildinās un paturpinās arī Hanzas Dārzs – plašs parks, kurā katrs atradīs vietu savai nodarbei un noskaņojumam. Tajā varēs paslēpties no pilsētas kņadas un izbaudīt gan dabas mieru, gan muzeja brīvdabas ekspozīcijas. New Hanza rajonā Hanzas Dārzs kļūs par visu ceļu krustpunktu un pilsētnieku pastaigu taku galamērķi, kur rast mieru, pavadīt laiku ar bērniem un mielot acis jaukā zaļā ainavā.

Ņemot vērā kvartāla nākotnes socializācijas vīziju, New Hanza kultūras vide nebūtu pilnīga bez īpašas vietas pasākumiem: koncertiem, konferencēm, izstādēm un mākslinieciskām performancēm. Hanzas Perons, kas ir bijusī dzelzceļa stacijas noliktava ar senu pagātni, pakāpeniski kļūst par vēl vienu saskares punktu kvartālā, kur satiekas biznesa enerģija un radošais prāts.

Kultūras telpu atmosfēra apvienojumā ar iespēju garīgi un fiziski atpūsties padara New Hanza kvartālu par ideālu vietu iedvesmas un enerģijas gūšanai ikdienas darbiem.